Sexhade 1985 dhe 1979

Shitet nga: Adem 21 Gsh 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten dy sexhadet jan n gjendje shum t Mir.
Pres bleres serioz.
Qmimi I diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim