Shesim Jana dhe Qilima

Shitet nga: S Haziri 19 Dhj 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesim disa Jana dhe disa Qilima me permbajtje tradicionale Malsia e Gollakut, te interesuarit mund te lajmrohen ne numer 044 233 664 dhe qmimet jan te volitshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim