Vazo dekoruese

Shitet nga: Mensur 17 Gsh 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet vazo dekoruese cmimi 25€ dhe punojme me porosi telefon wiber 0037744830001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim