* * * Shes paisje per studio * * *

Shitet nga: dgt 08 Sht 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes setin per studio . Kartel te zerit alpha lexicon me 3 input dhe 4 output . Ne gjendje te rregullt . Shes dhe monitorat aktiv Konig ne gjendje perfekte thuaj se te ri .. rrjet per mikrofon , Programin cubase 5 me licens . Ndegjuse professionale BEHRINGER e tj ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim