AKAI MPC2000XL sampler , drum machine, sequencer

Shitet nga: Xhon Gashi 03 Maj 00:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   200 EUR

Komuna: Prishtinë
krejt funksional pos pads nuk i bojn, por nuk jan shum shtrenjt me ja nderru ! mundet edhe me midi prej external midi devices mu perdor pa problem!

mundeni edhe ne link posht me porosit

http://www.mpcstuff.com/pad-sensors-with-ribbon-for-akai-mpc/

edhe ne ebay do te haseni ne qmime deri ne 1200 euro te akai mpc2000xl

ka 32mb of ram
8 out chanal mix ports
scsi out
floppy disk drive

ka mundesi te instalimit te hard diskut internal edhe external, si dhe card reader!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim