Bas bina dhe satelita

Shitet nga: Isa 20 Mar 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes kutia per basbina dhe satelita te zbrazta ose te kompletume sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim