Alt SAKSOFON

Shitet nga: Music Instruments 16 Pri 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Saksofon teper i mirmbajtur,gati i ri . Mundeni me adh me e pa dhe provu kur te keni deshire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim