Klarinet Etude

Shitet nga: Eliza 11 Sht 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Shitet klarineti Etude ( dru dhe plastike ), ne gjendje te rregullt, bashk me qanten plastike. 130 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim