SAKSOFON A.SANTONI Parè Italian

Shitet nga: Music Instruments 16 Pri 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Saksofon i vjeter Alfredo Santoni Parè Perfect Sound per Live Music and Jazz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim