SAKSOFON YAMAHA YAS-875EX

Shitet nga: Music Instruments 16 Pri 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Eshte i perdorur por teper i mirmbajtur. Mund ta shihni dhe ta provoni kur te deshironi.Saksofoni ka ardh prej Italise dhe eshte perdor ne banden e marines.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim