Saksofon

Shitet nga: x 17 Pri 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
alto sax 275 yamaha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim