Saxofon Alt (Qmimi Okazion)

Shitet nga: Saxofon 11 Dhj 02:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Shitet Saxofon Alt i perdor ne gjendje teper te mir. Fantazi per fillestar dhe studenta.Per ma teper info,kontaktoni ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim