Shes

Shitet nga: Shqipron 08 Jan 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Shes pajoqall karaoke ne gjendje te mire me zvushnika esht shum e rujtene ekom ble 800 euro shes per 500 euro pres bleres serioz mundeni me kontaktu ne viber +37744777795
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim