Bass gitare hand made

Shitet nga: Vali 01 Pri 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shitet bass gitarja profesionale , hand made,bassi eshte I komvinuar nga jazz bass fender
Per info thir n tel , 049248 098,edhe viber njejt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim