Bateri MAPEX VENUS Series Origjinale

Shitet nga: niki 03 Sht 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

499 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
MAPEX VENUS Series
Origjinale
tingellojin perfekt
extra qe doni edhe modulin alesis dm 5 me tregera plus 150 euro
+37744832045 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim