ElectroAcoustic Classic Cello

Shitet nga: ElectroAcoustic Cello 21 Pri 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
ElectroAcoustic Classic Cello.Fishman Pickup& Equaliser with Digital Tuner . Sound-i teper i mire . Shitet me Hard case and 1 hark . Tel . 044112520& 043977260
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim