Ephipone AJ 15e vs

Shitet nga: Drini 17 Gsh 03:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Gitare akustike ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim