Epiphone Electro -Acoustic

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Audio Store 02 Pri 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

295 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Audio Stoer ofron ne shitje Epiphone Electro -Acoustic modeli : AJ 220 SCE.

Per me shume rreth informatave na kontaktoni apo vizitoni :

www.audiostoreks.com , FB: Audiostore.kosova
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim