Fender Elektro - Acoustic

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Audio Store 02 Pri 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

265 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Audio Store ofron ne shitje Fender Elektro - Acoustic modeli :CD-60CD-Black.

Per me shume informata na kontaktoni apo vizitoni :

www.audiostoreks.com , FB:Audiostore.kosova
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim