GODIN guitar G 2000 USAOrigjinale

Shitet nga: niki 03 Sht 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

585 EUR   650 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Godin g 2000
origjinale e konfirmuar nga vete fabrika me numer serik
floyd rose
telat e ri.
ne gjendje perfekte
hard case (koferin e forte)
G series
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim