Gitarë PEAVEY - kopje e Fenderit

Shitet nga: Arbenita Dërvodeli 21 Shk 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes gitarë elektrike PEAVEY se bashku me perforcues dhe mikrofon te paperdorur me kabell 10 metershe. Gitara eshte pak e perdorur dhe ne gjendje te shkëlqyshme siq eshte dhe perforcuesi, ndërsa mikrofoni është i paperdorur i markes gjermane SENNHEISER E 835
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim