Gitarë klasike

Shitet nga: Lorik Kastrati 21 Mar 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes gitarën klasike. Gitarja është e re dhe e perdorur shum pak. Gitarja vjen me qantë bashkë dhe nje akordues dhe Telat ia kam blerë të reja. Tipi i gitarës është Yamaha C30M.
Çmimi me marrëveshje.
Numri im është 044/840-441.
Viber: 044/840-441
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim