Gitarë klasike

Shitet nga: Lorik Kastrati 04 Pri 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes gitarën klasike. Gitarja është e re dhe e perdorur shum pak. Gitarja vjen me qantë bashkë dhe nje akordues dhe Telat ia kam blerë të reja. Tipi i gitarës është Yamaha C30M.
Çmimi me marrëveshje.
Numri im është 049/143-910.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim