Gitare Elektrike

Shitet nga: Gitare Elektrike Aria 06 Shk 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shitet gitarja elektrike me cmim shume te volitshem dhe te arsyeshem
Eshte ne gjendje te rregullt, praktike dhe tingllon shume paster.
Gitarja shitet per rast urgjent,ne rrethana tjera nuk do ta shisja per shkak te kualitetit...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim