Gitare elektrike

Shitet nga: Lika 07 Jan 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shitet gitarja elektrike, giteres nuk i punojn magnetat por nese i nderrohen punon shume mire

Gitaren mund ta shihni vete, gjindemi ne Prishtine te shkolla Sami Frasheri

Viber+377 44 453 264

Lika shet gjithçka

Kliko likalika per t'i pare te gjitha sendet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim