Ibanez Gitare Elektrike

Shitet nga: Ibanez 21 Pri 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shitet gitarja elektrike Ibanez Gax70. Gitarja eshte ne gjendje shume te mire dhe shume pak e perdorur. Mund te kontaktoni ne viber apo whatsapp

Kontakt 044350134
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim