Kitarë akustike "Epiphone"

Shitet nga: Fatmir 19 Dhj 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes kitarë akustike "Epiphone" ne gjendje shume te mire. Te interesuarit te kontaktojne permes viber dhe telefon +37744165764.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim