Kitar Klasike(pak e përdorur)

Shitet nga: Vullnet 10 Shk 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   90 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Kitar Klasike, Qanta e saj, plus telat rezerv.
Kitara osht ne gjendje perfekte pak muj e kom perdor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim