Kitara elektrike

Shitet nga: burim 19 Pri 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
kitarja eshte e perdorur i ka 4 tela.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim