Kitare / Gitare Yamaha C-70

Shitet nga: Butrint 11 Sht 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Kitare ne gjendje shume te mire, e perdorur vetem disa muaj. Modeli: Yamaha C-70
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim