Kitare

Shitet nga: lavern 16 Mar 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
eshte kitar lavern firme e njohur e ardhur nga amerika eshte shum e pershtatshme ndersa ajo e re kushton 640 dollar per me shum 044112412 de 045596777 por asaj i mungoj 2 tela qe kushtojn me se shumti 4 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim