Kitare Akustike + Elektronike Profesionale EXTRA

Shitet nga: Didi 18 Sht 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shiten kitaret e importuara nga Gjermania ,Kitaret jan ne gjendje shum te mire dhe kan tingull te pastert .
----KITARE AKUSTIKE--

--COSMOTONE MEISTERKASSE MADE IN JAPAN HAND MADE--

--HOMA TG 307 HAND CRAFTED HIGH QUALITY GUITARS--

------KITARE ELEKTRIKE-----

-- GOLDEN TON ELECTRIC GUITAR BLACK AND WHITE -- MADE IN JAPAN--
-- HARLEY BENTON ELECTRIC GUITAR 6 STRING GUITAR (hand crafted)--
-- AXMAN ELECTRIC GUITAR E RE E PA PERDORUR --- MADE IN GERMNY BRAND NEW---
-- STAGG UNIMED MUSIC GUITAR VINTAGE --- BASS AND TREBLE GUITAR--

Poashtu nese posedoni STAR KARTELE te Raiffaisen Bank apo TEB ..... ua krijojme mundesine ta beni pagesen e kitareve me rata .

Per detaje dhe informata te tjera mundeni te kontaktoni ne Wiber ne nr te tel 049338562 ju faleminderit per mirekuptimQmimi i VOLITSHEM..... Qmimi i Diskutueshem?
Ndrrimi i mundshem Samsung Galaxy s4 ,a3,j5,a5

049338562 wiber 049 338562
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim