Kitare Akustike+ Elektronike +Origjinale VOLITSHEM

Shitet nga: Didi 19 Maj 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

119 EUR   170 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shiten kitaret e importuara nga Gjermania ,Kitaret jan ne te reja fringo ,kan tingull te pastert dhe kualitet i garantuar .
----KITARE AKUSTIKE--

--COSMOTONE MEISTERKASSE MADE IN JAPAN HAND MADE--

--HOMA TG 307 HAND CRAFTED HIGH QUALITY GUITARS--

------KITARE ELEKTRIKE-----

-- GOLDEN TON ELECTRIC GUITAR BLACK AND WHITE -- MADE IN JAPAN--
-- HARLEY BENTON ELECTRIC GUITAR 6 STRING GUITAR (hand crafted)--
-- AXMAN ELECTRIC GUITAR E RE E PA PERDORUR --- MADE IN GERMANY BRAND NEW---
-- STAGG UNIMED MUSIC GUITAR VINTAGE --- BASS AND TREBLE GUITAR--

Poashtu nese posedoni STAR KARTELE te Raiffaisen Bank apo TEB ..... ua krijojme mundesine ta beni pagesen e kitareve me rata .
Per detaje dhe informata te tjera mundeni te kontaktoni ne Wiber ne nr te tel 049307424 ju faleminderit per mirekuptim
Poashtu posedojme edhe paisje te tjera muzikore si dhe sjellim instrumente nga Gjermanija sipas porosise.


Poashtu nese posedoni STAR KARTELE te raiffaisen Bank apo TEB ..... ua krijojme mundesine ta beni pagesen e gitareve me rata .
Ndrrimi i mundshem Samsung Galaxy.

Qmimi i Diskutueshem.


Per me shum informata na kontaktoni ne 049307424..

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim