Kitare Elektrike SX VTG Series

Shitet nga: Drin 21 Pri 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes kitare elektrike te re se bashku me canten e cila punon plotesishte ne gjendje te rregullt, e testuar. Mirepo, paisjet percjellese si perforcuesin dhe kabllat nuk i ka. Prandaj, per ta testuar normalisht duhet ti keni keto paisje percjellese. Te gjithe ata qe deshirojne ta testojne te lajmerohen ne numrin e lene dhe do te kontakojme per me teper.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim