Kitare Elektrike e re : me te gjitha paisjet.

Shitet nga: argjent 13 Mar 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Kitare Elektronike posedon :
Fllajderosin
Tela rezerv
Akorduesin KORG ne vler 60 euro
Qantat
Zmadhuesin e zerit
shafsigeret dhe imbusat e vet per montim te telave

Per me shum info viber +37744859482
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim