Kitare Stagg

Shitet nga: Arbeni 19 Tet 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes kitare te firmes Stagg
Rripin
Canten
aparati me fryme per akordim
1 komplet tela
cmimi i diskutushem
vetem sot cmimi 200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim