Kitare Yamaha C40

Shitet nga: Ilir 16 Pri 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes kitaren Yamaha C40 shume pak e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim