Kitare klasike Manuel Rodriguez Caballero 10

Shitet nga: Albin Idrizaj 28 Sht 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shitet kitara klasike Manuel Rodriguez Caballero 10, ne gjendje shume te mir. Kitara ka tingull shum te forte dhe te paster mund te luhet ne koncerte qe mbahen brenda sallave pa mikrofon dhe perseri degjhet shume mire nga shikuesit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim