Kitare

Shitet nga: Astrit 30 Nën 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim