Kurs per kitare

Shitet nga: Denis 06 Mar 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Kurs për kitarë i cili mbahet rregullisht qe 10 vite ne Prishtine.Ketu mund te marrin pjesë te gjitha grupmoshat,mjafton që të kenë interesim.Kursi ndodhet ne qender afer kinemase ABC te sheshi Nena Tereza.Kursi mbahet 2 here ne jave dhe orari caktohet se bashku me profesorin.Gjithashtu vlen te permendet qe kursi punon edhe gjate vikendeve.Oret mbahen ne menyre individuale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim