Kurse per kitare dhe piano!

Shitet nga: Afrim Hajdari 04 Tet 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Kurse per kitare dhe piano!
Ofroj kurse mujore dhe intenzive n'varesisht nga talenti i nxeneseve.
Se pari behet testimi i nxeneseve per talent dhe me korektesin me te madhe ju informoj.
Per info me kontaktoni !
Me nderime ,
Afrim Hajdari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim