Nderroj violinen 4/4 me sintisajzer

Shitet nga: Shaip 09 Pri 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Nderroj violinen 4/4 me sintisajzer,shum pak e perdorur,ne gjendje te rregullt.
Info:044174773(edhe nviber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim