Shitet Boss Gt 6B

Shitet nga: Ani 19 Jan 07:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Ne gjendje te re ,ka tinguj te mire .
Per pyetje dhe kontakt anatol1gjati@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim