Shitet DVD SAMSUNG NGJYRA E BARDH NGA GJERMANIA

Shitet nga: Kujta 19 Mar 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shitet
>>> SAMSUNG DVD <<<
eshte per te gjithat OPSIONET I PLOTESON

Po sa ka ardhe nga Gjermania
Eshte shume Ne gjendje , shume te rregullte
Po thuajse e Re. Eshte

Te Gjithe ju qe jeni te interesuar telefononi ne keta numra

044 330 122


049 577 305

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim