Shitet Gibson les paul studio

Shitet nga: Bledi 13 Mar 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shitet gibson les paul studio i vitit 2006 prodhim USA ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim