VIOLINE Dominguez (e prodhuar me dore)

Shitet nga: AV 19 Dhj 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shitet Violina 4/4 Dominguez nga Çekia e prodhuar dhe perpunuar me dore ... posedon harkun kallofonin dhe çanten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim