Violin 2/4

Shitet nga: Endrit 15 Mar 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shitet Violina me madhesi 2/4.
Ka kualitet te mire dhe ne gjendje te rregullt.
-Harku
-Violina
-Fotrolla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim