Violin Elektronike 4/4

Shitet nga: Besnik 01 Mar 02:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Pershendetje,
Shes Violin Elektronike 4/4 e pa Perdorur dhe vjen me gjitha Paisjet qe po shihen ne foto nese dikush deshiron ta blej këte Violin Duhet Te pret deri 1 muaj
Kjo Violin vjen nga Franca për te gjith te interesuarit për info -

besi_8621@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim