Violina

Shitet nga: Robi 02 Jan 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes dy violina të brendit "Almira" 1/2 dhe 2/4. Violinat shiten me një çmim të volitshëm me që njërës i mungon harku si dhe një tel. Violinat janë blerë nga 90 €, janë përdorura nga fëmijët nga një vit, por janë mjaft të ruajtura; pra çmimi do të jetë sipas marrëveshjes me blerësin. Bajtësi librit per instrumente do të vie falas për blerësin e violinës/violinave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim