Violine 2/4

Shitet nga: Genc 01 Sht 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes violinen 2/4 ne gjendje shume te mire. Te bashkangjitur merrni edhe mbajtesin e qafes dhe harkun.
Cmimi eshte sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim